למה כדאי למוכר נכס לתת לגרדנס נכסים לעבוד בייצוג בלעדי ?

כי אם תדע למה זה כדאי לך, תדע לקבל את העסקה הטובה ביותר

 1.      כי כך נשקיע ללא חשש בשיווק הנכס בכל הכלים השיווקיים המצויים בידינו כמכלול של תוכנית שיווקית,עיתונות מתאימה,ירידי דירות,דיוור,הפקת פרוספקטים לנכס,מייל מרקטינג,שיווק רשתי,ומצגי שיווק לנכס – המתווך ממוקד במכירה שבבלעדיות.

2.      כך נוכל להכניס את כתובת הנכס ואת תמונותיו למערכות אינטרנט ללא חשש עקיפה.

3.      הייצוג הבלעדי מבטיח שליטה טובה וחשובה וניהול מקצועי של תהליך המכירה.

4.      כי הדרך היחידה והנכונה של מתווך להעניק ערך מוסף ללקוח בתיווך, שהיא חשיפה גדולה, מיון לקוחות אקטיבי, פניה לקהלי מטרה, חשיפה ללקוחות המשרד הקיימים, - כאשר הנכס מיוצג על ידי המשרד ולמשרד יש עניין ברור בקידום המכירה.

5.      כאשר מתווכים רבים עוסקים בשיווק הנכס, בעצם אף אחד מהמשרדים לא "משקיע" בשיווק אגרסיבי מחשש שהוא לא יקבל החזר להשקעתו, מתווכים אפילו חוששים להביא קונים שלהם לדירה כזו שמא יתקלו במתווכים אחרים...

6.      היכולת השיווקית של מתווך גדלה מאוד כאשר הוא יכול לעבוד בשיתוף עם מתווכים נוספים ברשת להשגת לקוחות עבור הנכס, מניפת השיווק הזאת יכולה להיות מופעלת רק כאשר יש ייצוג בלעדי לפי תורת העבודה של גרדנס נכסים.

7.      עבודה בתנאי ייצוג בלעדי (כמו בארצות הברית שם 9 מתוך 10 דירות בבלעדיות אצל מתווכים) מאפשרת ייצוג נאות מכובד ואלגנטי שמאפשר להשיג מחירי נכסים טובים בשעת המו"מ.

8.      כלל כלכלי ידוע קובע כי "כגודלה של החשיפה של הנכס – כך גודלו של הסיכוי להשיג מחיר מקסימאלי לנכס הנמכר..." כלל סטטיסטי זה מתאפשר רק כאשר למתווך אין סיבות "להחביא" את הנכס (כאשר אין לו בלעדיות).

9.      עבודה בתנאי ייצוג בלעדי מאפשר למתווך לרכז מאמצים בנכס המשווק ולהתרכז בהשגת קונים בכל הדרכים האפשריות.

 

* כל טעות במכירת הנכס עולה המון כסף למוכר, אחד המצבים הגרועים זה שהנכס "נשרף",ברגע שהנכס "נשרף" בלתי אפשרי לחזור לנקודת ההתחלה, תנו לגרדנס נכסים לעשות את העבודה בשבילכם בצורה מקצועית, גם תורידו לעצמכם את כל כאב הראש של המכירה, וגם תקבלו את המחיר המקסימאלי עבור הנכס.

 

נשמח לעמוד לשירותכם תמיד כי הרווח שלכם זאת ההצלחה שלנו